Kodėl verta rinktis mus?

Todėl, kad galime pasiūlyti tai, ko nepasiūlys mūsų konkurentai!

Siųstis: 9 priežastys kodėl verta bendradarbiauti su mumis

Viskas iš vienų rankų

Sutartis pasirašę mūsų klientai žino, kad ir kokia problema atsitiks su kanalizacijos, vandentiekio ar šildymo sistemomis jų valdomame pastate, mes ją išspręsime. Defektų šalinimą palikite mums – taip sutaupysite laiko, pinigų ir kartu gausite aukščiausios kokybės darbus.

Glaudus bendravimas

Norime, kad mūsų klientai žinotų ne tik kokios temperatūros vanduo teka iš čiaupo, bet ir kodėl reikia atlikti LR įstatymuose numatytus darbus ar pakeisti susidėvėjusią šilumos punkto, šildymo sistemos ar karšto ir šalto vandens sistemų dalį.
Su savo klientais bendraujame el. paštu, telefonu, sms žinutėmis – visos šiuolaikinės technologijos yra geriausi mūsų draugai.
Visada lauksime pastabų ar pasiūlymų, kreipkitės telefonu ar el. paštu, net jei ir nesate mūsų klientais, stengsimės reaguoti operatyviai, konsultuoti ir dalintis visa turima informacija.

Patraukli ir konkurencinga kaina

Labai gerai suprasdami daugiabučių gyvenamų namų aptarnavimo specifiką, siekiame, kad gyventojai žinotų už ką ir kodėl moka. Turime ne tik norą, bet ir galimybes pasiūlyti žemą šilumos ūkio priežiūros paslaugų kainą, bet tuo pačiu laikomės kokybės, supratimo, sąžiningumo principo ir siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo.
Sąskaitas, sąmatas ir būtinus darbus su atsakingu asmeniu derinsime prieš juos atlikdami, bet ne juos atlikę. Visas papildomas sąlygas aptarsime prieš pasirašydami sutartį.

Optimalus šildymo ir karšto vandens sistemų reguliavimas

Mums svarbus Jūsų sąskaitos už šildymą dydis, bet dar svarbesnė Jūsų sveikata, todėl stengsimės laikytis higienos normų ir informuoti Jus apie gresiančius pavojus ir atsakomybę.
Kartu su Jumis suderinsime šildymo ir karšto vandens tiekimo temperatūrų grafikus, o Jums pareikalavus, pateiksime būsimų sąskaitų už patalpų šildymą analizę.

Ir vis dėlto… kodėl verta rinktis mus?

Esame tikri, kad daugiabučių namų priežiūros rinkoje reikia žaidėjo, kuris žinotų, suprastų savo klientus ir vadovautųsi aukščiausiais kokybės standartais. Esame įsitikinę, kad turėdami aiškias taisykles, nepriekaištingą paslaugų kokybę, galėsime tinkamai atstovauti gyventojų interesus.
Norime būti atviri ir šiuolaikiški, siekiame pirmauti ir tapti geriausiais. Tai – mūsų credo ir pagrindinis tikslas, todėl vertiname kiekvieną klientą, kiekvieną žmogų ir esame visada pasiruošę padėti.

Silumos ukio prieziura šilumos ūkio priežiūra paslaugos šilumos ūkio prižiūrėtojas silumos ukio priziuretojas daugiabučių namų šilumos punkto priežiūra daugiabučių namų šilumos punktų priežiūra silumos punktu prieziura šilumos punktų priežiūra